İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bayındır Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencilerimiz Portekiz-Braga Yolunda

     Projede yer alan öğretmen ve öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KİRAZ´ı  makamında ziyaret etti.      Öğrencilerimiz, Ulusal Ajansın Avrupa Birliği Eğitim, Gençlik ve Spor Programları çerçevesinde gerçekleşecek olan "2017-1-TR01-KA102-044480" proje nolu "Mesleğimi AB´de Öğreniyorum" isimli Erasmus+ Mesleki Eğitim projesi için "08.04.2018 / 22.04.2018" tarihleri arasında Portekiz ülkesi / Braga şehrindeki "ANAINOX - FIXAÇOES, UNIP, LDA" bünyesinde yapılacak olan "Staj Hareketliliği" faaliyetine katılacaklardır.
Bayındır Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencilerimiz Portekiz-Braga Yolunda

Proje kapsamında öğrencilerimiz CNC tezgâhlarının tarihsel gelişimi, bakım ve onarımları, programlamaları hakkında uygulamalı ve teorik bilgiye sahip olacaklardır.

08.04.2018 - 22.04.2018 tarihleri arasında iki hafta süre ile Portekiz’in Braga kentinde gerçekleştirilecek proje hareketliliği çerçevesinde katılımcılarımız işletmelerde staj yaparak mesleki yeterliliklerini arttıracaklardır. Bununla birlikte Avrupa kültürünü yakından tanıma, Yabancı Dil becerilerini geliştirme, sosyalleşme ve özgüvenlerini arttırma imkânına sahip olacaklardır.

      Projemiz, 4 Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı, 4 Makine Teknolojisi Alanı öğrencimiz ile birlikte, refakatçi öğretmenimiz Şükrü Baysal’ın ekip liderliğinde gerçekleşecektir. Projenin 2. Haftasında ekibe, izleme ve değerlendirme aşamasında Merkez Müdürümüz Avni Yavuz ERALTUĞ da eşlik edecektir.

KATILIMCILAR (1 Öğretmen 8 Öğrenci)

Refakatçi

Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı Öğretmeni Şükrü BAYSAL,

Öğrenciler

Fadıl AKA, Mürsel ÇAKAN, İbrahim Can DERELİ,Muammer DEMİRCİOĞLU, Mustafa ÖZÇOBAN,Şerif ÇINAR, Yiğit AKABAY ve Yusuf ÖZKASAP.

05-04-201805-04-2018

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.