İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bayındır Ticaret Odası Dezavantajlı Öğrencilerimize Yönelik Kışlık Mont Yardımı Yaptı

        
Bayındır Ticaret Odası Dezavantajlı Öğrencilerimize Yönelik Kışlık Mont Yardımı Yaptı

        İlçe Kaymakamımız Sayın Barboros BARAN´ın da katıldığı dağıtım törenine ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan KARPUZ, Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hayırsever Sadık SUSAMCIOĞLU ve Okul Müdürleri katıldı.

        Hacı İsmail Akdağ İmam Hatip Ortaokulunda yapılan dağıtım töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan KARPUZ; Ticaret odasına dezavantajlı öğrencilerimiz için yapmış oldukları duyarlı davranıştan dolayı teşekkür etti. Milli Eğitim Müdürümüz ayrıca Bayındır eğitim camiası olarak öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmeleri için var güçleriyle ekip olarak çalıştıklarını belirterek, bu tür örnek davranışlarla da tüm eğitim çalışanlarımızın motivasyonlarının artığını söyledi.

         İlkokul ve ortaokul müdürlerimizin hazır bulunduğu dağıtımda Ticaret odası Başkanı Adnan İNANIR, İlçemize elimizden geldiğince, odamızın gücü nisbetinde yardımlarda bulunulduğunu, bu yardımları yaparken de en çok üzerinde durdukları konunun öğrenciler ve eğitim camiası olduğunu belirtti. 

         Kaymakamımız Barboros BARAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan KARPUZ ve Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR okul müdürlerine öğrencilere iletilmek üzere verdikleri montların dağıtımından sonra İmam Hatip ortaokulu öğrencileriyle sohbet ettiler.

 

09-11-201609-11-2016

09-11-201609-11-201609-11-201609-11-201609-11-2016

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.