İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ´ın Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ´ın Öğretmenler Günü Mesajı

      Değerli Öğretmen Arkadaşlarım

      Eğitim, bireyleri planlanan hedefe yönelten, onlara bilgi, beceri ve davranış değişikliği kazandıran bir süreçtir. Bu süreçte öğretmenlerimiz ülkeye hizmet noktasında sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek, sağlıklı düşünebilen, milletine faydalı bireylerin yetişmesi için hiçbir beklenti içerisinde olmadan onları fedakârlıkla, eğitimle, öğretimle besleyerek geleceğe hazırlarlar.

      Bugün bütün dünyada, milletlerin yetişmişlik düzeyleri, eğitimlerine verdikleri önemle ölçülmektedir. Öğretmenlerimiz geleceğin Türkiye’sini inşa etmek gibi son derece kutsal bir görevi icra etmektedirler. Dolayısıyla milletlerin hedeflerine ulaşmalarında, çağdaşlaşmalarında en önemli unsurlardan biri öğretmenlerdir

      Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen arkadaşlarımızın öğretmenler gününü kutlarken, başta Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygı ile anıyorum, ruhları şad olsun diyorum.

 

İbrahim KİRAZ 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.