İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE TEOG SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ ve ÖĞRETMENLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.

İLÇEMİZDE TEOG SINAVINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ ve ÖĞRETMENLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.

İlçemizin eğitim kalitesini arttırmak, öğrencileri üst öğrenimlerine en iyi şekilde hazırlamak  amacıyla Bayındır Kaymakamlığımızın himayelerinde gerçekleştirilen Başarıyı Arttırma Projesi (Başarıda Bir Tek Ötesi) kapsamında TEOG sınavlarında dereceye giren öğrenci ve öğretmenlere yönelik Yahya Kerim Onart Kültür Merkezinde ödül töreni düzenlendi.

Törene Kaymakamımız Sayın Barboros BARAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan KARPUZ, daire amirlerimiz, Proje destekleyen Belediye Başkanı Ufuk SESLİ, Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR, Esnaf ve Kefalet  Odası Başkanı Bahrettin CİHAN, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Davut SAKARSU, Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı İzzet DAŞDI, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Bahattin KORKULU, Kızılcaova Tarmsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Zeki ARZAOĞLU, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özcan KARPUZ’un ve Kaymakamımız Sayın Barboros BARAN’ın konuşmaları ile devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Özcan KARPUZ yapmış olduğu konuşmasında; TEOG sınavlarında dereceye giren öğrencileri tebrik etmesinin ardından eğitim öğretim yılı içerisinde gerçekleşen faaliyetler ve başarılardan bahsederek eğitimin her aşamasında desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Barboros BARAN’a, proje destekçileri oda ve kooperatif başkanlarına teşekkür etti.

Öğrenci ve velilerimizin de yoğun ilgi gösterdiği ödül töreninde konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Barboros BARAN, Başarıyı Arttırma Projesi ile, ilçenin eğitim seviyesini arttırmayı, öğrencilerin üst öğrenimlerine daha hazırlıklı gitmelerini hedeflemekteyiz. Projede emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimizi ayrıca başarı gösteren tüm öğrencilerimizi tebrik ederim. Projeye desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Ufuk SESLİ’ye, Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR’a, Esnaf ve Kefalet  Odası Başkanı Bahrettin CİHAN’a, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Davut SAKARSU’ya, Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı İzzet DAŞDI’ya, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Bahattin KORKULU’ya, Kızılcaova Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Zeki ARZAOĞLU’na teşekkür ederim’ dedi

Konuşmaların ardından TEOG sonuçlarına göre okullarında en çok artış yapan ilk üç öğrenciye ve ayrıca TEOG sonuçlarına göre ilçemizdeki ilk üç öğrenciye ödülleri verildi. Öğrencilere Yurtiçi seyehat, Dizüstü Bilgisayar ve Saat hediye edildi.

             İsmet İnönü ortaokulu Rehber öğretmeni Ayşe ÇELEN’in 7. Sınıftan 8. Sınıfa geçen öğrencilere yönelik TEOG Tanıtım sunusu ile devam eden program TEOG sonuçlarına göre ilçemizde en yüksek ortalamaya sahip 6 branş öğretmenimize ve Kasım TEOG sınavından Nisan TEOG sınavına en iyi performans gösteren 6 branş öğretmenimize Başarı Belgesi ve Altın hediye edilmesi ile devam etti.

 

Büyük coşku içerisinde geçen ödül töreni, Projeyi destekleyen Belediye Başkanı Ufuk SESLİ, Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR, Esnaf ve Kefalet  Odası Başkanı Bahrettin CİHAN, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Davut SAKARSU, Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı İzzet DAŞDI, Çiftçi Malları Koruma Başkanı Bahattin KORKULU, Kızılcaova Tarmsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Zeki ARZAOĞLU’na okul birincisi öğrencilerin plaket takdimi ardından yapılan toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.


11-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-201711-06-2017

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.