İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vatandaşla Buluşma Toplantısının Üçüncüsü Zeytinova Şehit Erdal Canbulat Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

  İzmir Valiliğimizin ‘Vatandaşla Buluşma’ konulu ilgili yazıları gereğince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda İlçemiz Zeytinova Mahallemizde Vatandaşla Buluşma toplantısı gerçekleştirildi
Vatandaşla Buluşma Toplantısının Üçüncüsü Zeytinova Şehit Erdal Canbulat Ortaokulunda Gerçekleştirildi.

 

 

       Müdürlüğümüzce oluşturulan takvim doğrultusunda her ayın ilk Cuma günü ilçemizin farklı mahallesinde gerçekleştirilecek olan Vatandaşla Buluşma Toplantılarının Mart ayının toplantısı Zeytinova Mahallemizde yapıldı.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özcan KARPUZ, Şube Müdürlerimiz Mehmet ARICAN ve Erdal İNCE´nin de katıldığı toplantıya Bayındır Anadolu Lisesi, Zeytinova Şehit Erdal Canbulat Ortaokulu, Zeytinova İlkokulu, Pınarlı İlkokulu, Yakacık İlkokulu, Lütuflar İlkokulu, Kızılkeçili İlkokulu İdarecilerimiz, Okul Aile Birliği temsilcilerimiz ve Öğretmenlerimiz katıldı.

     Oldukça samimi bir havada geçen toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özcan KARPUZ´un açılış konuşmasıyla başlayıp Okul Müdürlerinin okullarını tanıtması, okul Aile Birliği Başkanlarının veliler adına söz almaları ile devam etti.

       Katılım sağlayan okullarımızın sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda eğitim öğretim faaliyetlerini daha nitelikli hale gelmesi için yapılacak çalışmalar ve projeler üzerine kararlar alındı.

       Öğretmen, idareci ve Okul Aile Birliği Başkanlarının okulları ile ilgili durum tespiti yaparak ihtiyaç taleplerinin de konuşulduğu toplantı dilek ve temenniler ile son erdi.

06-03-201706-03-201706-03-201706-03-201706-03-201706-03-2017

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.