İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ
![29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2020_10/28154154_PHOTO-2020-10-28-13-21-34.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıldönümü kutlama programı, 28 Ekim 2020 Çarşamba günü İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Öztürk, İlçe Belediye Başkanımız Sayın Uğur Demirezen ve ilçe protokolünün katılımıyla saat 13:00´de Atatürk Anıtına yapılan çelenk sunumu ile başladı. Kaymakamlık ve belediye başkanlığı çelenkleri sunumuna müteakip saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde şanlı bayrağımızın göndere çekilmesi ile tören son buldu.