İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Atatürk" Konulu Resim ,Şiir ve Kompozisyon Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2020_11/10171616_IMG_20201110_140743.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından, 10 Kasım Atatürk'ü anma törenleri kapsamında düzenlenen "Atatürk" konulu ilkokul öğrencilerine resim , ortaokul öğrencilerine şiir ve lise öğrencilerine yönelik kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Salih Güven tarafından verildi.