İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitimde Fatih Projesi” kapsamında bulunan tablet bilgisayarlar, Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal AYDIN’ ın da katılımıyla öğrencilerimize dağıtıldı.

“Eğitimde Fatih Projesi” kapsamında bulunan tablet bilgisayarlar, Sayın  İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal AYDIN’ ın da katılımıyla öğrencilerimize dağıtıldı.

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü “Eğitimde Fatih Projesi” kapsamında bulunan tablet bilgisayarlar Sayın  İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal AYDIN’ ın da katılımlarıyla Bayındır Sadık Susamcıoğlu Anadolu Lisesi’nde dağıtıldı. Tabletlerini İlçe Milli Eğitim Müdürü’nden alan öğrenciler büyük sevinç yaşadı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün yaptığı konuşmada. Eğitime çok büyük katkısının olduğunu düşündüğü bu projenin devlete büyük mali külfetinin olmasına rağmen, bu imkanı sevgili öğrencilerimize sağladığını belirterek iyi günlerde kullanılmasını temenni ettiğini söyledi.

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.