İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇOGEP Kapsamındaki Tiyatro Etkinliği
![ÇOGEP Kapsamındaki Tiyatro Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_18140043_img_0418.jpg)
İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğünce Yürütülen Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı ( ÇOGEP ) Projesi kapsamında ilçemiz Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Çok Amaçlı Salonunda Telefon Dolandırıcılığı temalı tiyatro etkinliği yapılmıştır.
Öğrencilerimizin eğlenceli zaman geçirdiği aynı zamanda bilgilendirildiği bu etkinlikten ötürü İl Emniyet Müdürlüğü´ne ve kıymetli çalışanlarına camiamız adına teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.