İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizin Gerçekleştirdiği "İyilik Gönüllüleri" Projeleri, E-dergi “İyilik Gönüllüleri” Projesi Özel Sayısında Yayımlandı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan  e-dergi “İyilik Gönüllüleri” projesinin özel sayısı yayımlandı.
İlçemizin Gerçekleştirdiği "İyilik Gönüllüleri" Projeleri, E-dergi “İyilik Gönüllüleri” Projesi Özel Sayısında Yayımlandı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini kapsayan “İyilik Gönüllüleri” projesini Ekim ayında hayata geçirdi. Parçası olduğumuz toplumda iyilik iklimi oluşturarak bu iklimin dalga dalga yayılması, sevgi ve hoşgörü zemininde öğrencilerimize bu değerlerin kazandırılması hedefiyle yola çıkılan “İyilik Gönüllüleri” projesi ilimizde büyük ses getirdi.

Projede ilimizin 30 ilçesinden seçilen 2 ilkokul, 2 ortaokul ve bir lise olmak üzere toplam 149 okul, 64739 öğrenci, 4434 öğretmen görev alıyor. Ayrıca proje kapsamında olmayan okullar da projeye büyük destek veriyor.

İlçemizde Proje kapsamında Atatürk ilkokulu, Fatih İlkokulu, Kazım Dirik Ortaokulu ve İsmet İnönü Ortaokulu öğrencileri ‘Biz de varız!’ dediler.

Öğrenciler biriktirdikleri harçlıklarla ilçedeki fırın ve mandıralardan aldıkları gıda maddeleri ile sokak hayvanlarını besledi. Bunun dışında evlerinden ve mahallerinden topladıkları temiz ve kullanılabilir durumdaki giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar.

Gerçekleşirdiğimiz bu etkinlik İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan  e-dergi “İyilik Gönüllüleri” projesinin özel sayısında yer aldı.

 

Dergiyi okumak için tıklayınız..>>

Dergiyi indirmek için tıklayınız..>>

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.