İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ´ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ´ın Kurban Bayramı Mesajı

Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, sevgi, kardeşlik, hoşgörü, paylaşma ve yardımlaşma gibi toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı Kurban Bayramı’nı karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar ayrıca gelecek nesillerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı donanımlı ve erdemli bireyler olarak yetişmesi, bu hassas değerleri muhafaza eden güçlü bireyler olmaları için de önemli fırsatlardır. Dolayısıyla bu mukaddes ve önemli bayramlarımızı; büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte geçirmeli, geçmişimizden alarak geleceğe yansıtmaya çalıştığımız milli ve manevi bağlarımızı her daim güçlü tutmalıyız. 

Bu  vesile ile tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin ve öğrencilerimizin  Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, bayramınızı ailenizle ve tüm sevdiklerinizle beraber geçirmenizi, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya barış, sevgi ve huzur getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

 

İbrahim KİRAZ

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.