İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz´ın Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz´ın Yıl Sonu Karne Mesajı

Sevgili öğrenciler, değerli öğretmenler, kıymetli veliler,    

Büyük bir coşku ve heyecanla başladığımız 2018-2019 Eğitim-Öğretim dönemini sorunsuz bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde öğrenim gören 6428 öğrenci, karnesini alarak tatile girecek.

Sevgili Öğrencilerim,

Bilgiyi üreten, yarına şekil veren ve kadim kültürümüzü geleceğe taşıyacak olan sizlersiniz. Yoğun bir tempoda geçen bir eğitim öğretim yılını daha tamamladınız.  Hepiniz güzel bir tatili hak ettiniz. Bu süreyi verimli olarak değerlendirmek için birçok seçeneğiniz olduğunu unutmayın. Kitap okumanın yanı sıra; doğa yürüyüşü yapın, kuşlara yem verin, top oynayın, güneşin doğuşunu ve batışını izleyin, uçurtma yapıp uçurun, ailenizle mutfakta yemek yapın, birlikte film izleyin yada aklınıza gelecek daha bir sürü etkinlik yapın. İyi değerlendireceğiniz bu zaman diliminin ardından yeni öğretim yılına hazır olacaksınız. Hepinize iyi tatiller.

  

Değerli meslektaşlarım,

 

Ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde en büyük güç şüphesiz sizlersiniz. Nesillerimizi yetiştirmek için özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi takdir ediyor, gayretlerinizi yürekten destekliyor ve sizlere teşekkür ediyorum.

 Kıymetli Velilerimiz,

Eğitimin temel taşlarından biri olduğunuzu unutmayınız. Sizler ne kadar bilinçli, anlayışlı yol gösterici, ufuk açıcı olursanız çocuklarımız da o denli başarılı olur.Tatil dönemleri aile içi iletişimi ve birlikteliği kuvvetlendirmek için bir fırsattır. Kendi ayakları üzerinde durabilen, özgüvenli bireylerin yetişmesine katkı sağlayan en önemli unsur da aile içi etkili iletişim ve koşulsuz sevgidir. Birlikte geçireceğiniz kaliteli zamanlar ve çocuklarınıza göstereceğiniz ilgi ile onları yeni eğitim öğretim yılına hazırlamış olacaksınız.

Her eğitim öğretim döneminde olduğu gibi bu dönemde de Bayındır´ın eğitimde yükselen ivmesine verdikleri özverili katkıdan dolayı öncelikle Valimiz Sn.Erol Ayyıldız'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ömer Yahşi'ye,   Kaymakamımız Sn. Mehmet Ali Öztürk'e, Belediye Başkanımız Sn. Uğur Demirezen'e, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ediyorum.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor mutlu tatiller diliyorum. 

 

İbrahim KİRAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.