İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Salih Güven'in "24 Kasım Öğretmenler Günü" Mesajı

    Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı yarına hazırlarken hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, ömrünü ve hayallerini bu ülkenin evlatlarına adayan ve yıllar geçse de gönül bağımızı hiç koparmadığımız kıymetli öğretmenlerimizi  "Öğretmenler Günü" vesilesiyle sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
 İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Salih Güven'in

 

    Kıymetli Meslektaşlarım; vatanımızı aydınlık bir istikbale hazırlayan,  yarının büyük ve müreffeh Türkiye'sinin mimarları olarak fikir ve değer üretme, çocuklarımıza ilham olma noktasında gayret gösteriyor, geçmişten gelen derinliğimizi, bugünün bilimsel gerçekleri ve insani değerleriyle yoğuruyoruz. Ülkeyi imar ederken nesli ihmal etmeyen ecdadımızın izinden giderek bu güzel ülkenin hikâyesini dünyanın dört bir yanına taşıyacak olan bizleriz.

    Aklını ve duygularını yönetebilen bunları iyi insan olmak için kullanan, yaşadığı toplumu güzelleştiren, düşünen, üreten, ay yıldızı hep daha yükseğe taşımayı hedefleyen gençler, öğretmenlerimizin en güzel eseri olacaktır.

 

    Bu düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bugünde, öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü gönülden tebrik ederken emekli öğretmenlerimize sağlık, terör saldırılarında kaybettiğimiz şehitlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.