İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bayındır Ticaret Odası Tarafından İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Tablet Desteği

Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye'nin geleceğine imza atacaklar.
Bayındır Ticaret Odası Tarafından İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Tablet Desteği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen #tobbküçükparmaklar projesi kapsamında Bayındır Ticaret Odası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerimize tablet bağışında bulunuldu.

Tabletler , Bayındır Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR ve  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Salih GÜVEN, in katılımlarıyla ile imzalanan protokolle teslim edildi. Bayındır Ticaret Odası Başkanı Adnan İNANIR  'Her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilerimize TOBB desteği ile çeşitli eğitim yardımı yapıyoruz. Bu yıl yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin öncülüğünde  tablet yardımı kampanyasına katıldık. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize tabletleri ile buluşturarak eğitimden geri kalmamalarını sağlamak istiyoruz.' dedi.

Bayındır  İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih GÜVEN,  salgın sürecinde tablet ya da bilgisayarları olmadığı için uzaktan eğitime katılma imkânı bulamayan öğrencilerimize yapılan bu desteği çok değerli ve anlamlı  bulduğunu belirterek teşekkürlerini iletti

12-02-2021

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.