İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Barboros BARAN´ın Müdürlüğümüzü Ziyareti

Bayındır Kaymakamı Sn. Barboros BARAN 31.10.2014 Cuma günü kurum ziyaretleri kapsamında Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
Kaymakamımız Barboros BARAN´ın Müdürlüğümüzü Ziyareti

Bayındır Kaymakamı Sn. Barboros BARAN 31.10.2014 Cuma günü kurum ziyaretleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşrif etmişlerdir. Müdürlüğümüzce hazırlanmış olan 2014-2015 eğitim öğretim yılı Brifing bilgileri kendisine arz edilmiştir.

İlçemiz örgün ve yaygın eğitim kurumlarının akademik düzey, fiziki ve donanımsal durumları hakkında; Bakanlığımızca bu yıl uygulamaya konulan Destekleyici ve Yetiştirici Kurslarla ilgili ilçemizde 11 kurs merkezinde açılmış olan kurs bilgileri verilmiştir.  

İlçemiz Kaymakamının önerileri doğrultusunda 12. sınıf öğrencilerine yönelik akademik başarıyı arttırma kapsamında başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destekleyici kurs açılması ile ilgili gerekli çalışmalar yapılması gündeme alındı.

 

İlçe Kaymakamlık Makamı ve SYDV’nın ilçemizdeki ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşlara sağladığı sıcak yemekten yararlananlara yönelik projesi kapsamında ortaöğretim kurumlarının öğrencileri tarafından ziyaretleri yapılması konuları görüşülmüştür.


 Kaymakamın Ziyareti Kaymakamın ZiyaretiKaymakamın Ziyareti Kaymakamın Ziyareti

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.