İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Döneminin Başlaması Vesilesiyle Bir Mesaj Yayımladı
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminde yeniden bir aradayız. Bu yarıyılın milletimize, fedakârca çalışan öğretmenlerimize, velilerimize ve sevgili öğrencilerimize başarılar ve mutluluklar getirmesini, hepimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.![İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Döneminin Başlaması Vesilesiyle Bir Mesaj Yayımladı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/04092741_IMG_0599.jpg)