İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2019 -2020 eğitim öğretim yılının ilk gününde Bayındır olarak yeni bir öğretim yılına daha merhaba diyoruz.

Kıymetli Öğretmenlerim; Mesleğinizin asıl amacı, çocuklarımıza çağın gerektirdiği bilgi donanımı kazandırmak, ilgi ve kabiliyetlerini geliştirmek, millet bilincini yaşatabilmek için milli kültür ve değerlerimizi aktarmaktır. Nesillerin; okuyan, araştıran, sorgulayan, sonuç alabilen, ülkesini, bayrağını, tarihini seven birer insan olarak yetişmesi en büyük amacımızdır.

Değerli Anne ve Babalar; çocuklarımızı geleceğin Türkiye'sine hazırlarken en büyük destekçimiz hiç kuşkusuz sizlersiniz. Çocuğunuzun eğitimi ile yakından ilgilenmeniz, okul ve öğretmenler ile sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmanız onun başarılı ve mutlu olması için çok önemlidir.

Sevgili Öğrenciler; Bizim bütün çabamız sizlerin kaliteli bir eğitim alarak iyi yurttaşlar olmanız içindir. Önümüzdeki yılların bilim adamı, sanatçısı, doktoru, öğretmeni, mühendisi sizler olacaksınız. Bunun için çağın teknolojik gelişmelerinden mutlaka yararlanmalı, kendinizi iyi yetiştirmeli başka bir deyişle çağı yakalamalısınız.

            Bu duygu ve düşüncelerle; 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarı temenni ederim.

İbrahim KİRAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.