İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz´ın İlköğretim Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz´ın İlköğretim Haftası Mesajı

             İlçemiz Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz İlköğretim Haftası  Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımladı.

             

             İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz mesajında, bir eğitim-öğretim yılını daha karşılamanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi.Kiraz, "Eğitim, ailede başlar, okulda gelişir ve toplumda olgunlaşır. Ülkemizin aydınlık yarınları için eğitim ve öğretim birinci önceliğimiz olmalıdır. Gelişmiş ve çağdaş toplumların temelinde ise eğitime verilen öncelik ve önem yatmaktadır. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır' sözü, eğitime ve eğitimciye verilen önemi göstermektedir.Çağdaş eğitim sistemi ile birlikte çağın gerektirdiği donanımlara sahip, okuyan, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlere bağlı bireylerin yetişmesi öncelikli hedef olmalıdır. Ülkemizin, gelişmiş ve çağdaş ülkeler arasında yerini alması ve aydınlık yarınları için birey olarak herkese büyük görevler düşmektedir.

   

             Bu duygu ve düşüncelerle, İlköğretim Haftası'nı kutluyor, başta öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.