İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın Kurban Bayramı Mesajı

       Toplumda var olan dostluk, barış, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye taşındığı bir Kurban Bayramı'nı daha birlikte karşılamanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz.
       Bize bağışlamayı, yardımlaşmayı ve paylaşmayı öğrettiği gibi açın, kimsesizin, yoksulun, yetimin, hastanın ve her türlü ilgi ve yardıma muhtaç olanların hatırlanmasına, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasını sağlayan bayramların toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır.Bayramlarımızı; büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte ve yoğun duygularla idrak edebilmeli; geçmişimizden alarak geleceğe yansıtmaya çalıştığımız milli ve manevi bağlarımızı her daim güçlü tutmalıyız. 
       Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'mızı en içten dileklerimle kutluyor; Milli Eğitim camiasına, öğretmen, öğrenci ve velilerimize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini  diliyor, saygılarımı sunuyorum.

İbrahim Kiraz

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.