İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın Liselere Geçiş Sınavı ve Bursluluk Sınavına İlişkin Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın Liselere Geçiş Sınavı ve Bursluluk Sınavına İlişkin Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/04092741_IMG_0599.jpg)
Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyorum. 1 Haziran 2019'da Liseye Geçiş Sınavına, 2 Haziran 2019'da İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.
İbrahim Kiraz
İlçe Milli Eğitim Müdürü