İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın"18-22 Kasım Ara Tatil"Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Kiraz'ın

    Bu yıl ilk kez bakanlığımızca hayata geçirilen ara tatil uygulaması ile öğrencilerimiz, bugün ilk dönem boyunca göstermiş oldukları gayretin neticesinde bir haftalık dinlenme fırsatı bulacaklar. Öğretime verilen bu küçük mola ile birlikte öğrencilerimiz; kendileri için son derece özenle planlanmış, kültürden sanata, spordan doğaya, bilimden değerlerimize uzanan geniş bir yelpazede birbirinden anlamlı ve keyifli etkinliklerle nitelikli bir tatil imkânına kavuşmuş olacaklar.

    Velilerimiz, 18-22 Kasım tarihleri arasında, 5 günlük sürede yapılacak faaliyetler hakkında Milli Eğitim Bakanlığı'nın 'aratatil.meb.gov.tr' adresinden bilgi alabilirler.18 Kasım Pazartesi başlayacak ve 22 Kasım Cuma günü sona erecek takvime göre ilçemizde çeşitli konu başlıklarında farklı etkinlikler planlanmıştır.Ara tatil etkinlikleri ile anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerimiz; yaparak yaşayarak hayata katılacakları, mantık ve muhakeme kabiliyetlerini geliştirecekleri ve yeteneklerini keşfedecekleri bir platformda benzersiz bir tatil deneyimi yaşayacaklar. Çocuklarımızın yalnızca aklını değil ruhlarını da besleyen, onlara bir ufuk açacak olan ara tatil etkinliklerine tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.

    Bu duygu ve düşüncelerle ilçemiz eğitim ve öğretiminin ilk döneminin başarılı bir şekilde tamamlanmasında ve tatil etkinliklerinin planlanmasında emeği geçen herkese teşekkür eder mutlu, huzurlu ve bol aktiviteli tatiller dilerim.           

 

İbrahim KİRAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.