İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan KARPUZ´un veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan KARPUZ´un veda Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Saygıdeğer Anne ve Babalar,

Sevgili Öğrenciler, 

Kıymetli Bayındırlılar,

 

08.08.2016 tarihinde heyecanla başladığım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, Tire İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmam sebebiyle bu gün itibariyle ayrılıyorum.  Görev yaptığım bu kısa zaman süresince, elimden geldiği, gücümün yettiği kadarıyla mazeret üretmeden, başarının bir ekip işi olduğu bilinciyle; hak, hakikat ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya azami derecede özen ve hassasiyet göstererek bu güzel ilçeye, değerli yönetici ve öğretmenlerimizle birlikte hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum. Buraya geldiğim günden itibaren sizlerin bilgi birikimi, enerjisi ve çalışma heyecanına güvenerek sizlerin ve halkımızın bize olan inancıyla başladığımız bu görevde sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya, bizlere teslim edilen bayrağı yere düşürmeden daha da ileriye taşımaya hep gayret gösterdik. Bu süreçte desteğini ve emeğini esirgemeyen, özveriyle çalışan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelimize ve çalışanlarımıza gönülden teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dilerim.

Kişiler geçici, kurumlar kalıcıdır. Asıl olansa bu eşsiz vatana, yüce milletimize daima hizmettir. İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu hizmet yarışında bayrağı teslim alacak yeni İlçe Milli Eğitim Müdürümüze de görevinde üstün hizmet ve başarılar diliyorum.

 

           Çalıştığım sürece desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Kaymakamımız başta olmak üzere İlçe protokolümüzün saygıdeğer üyelerine, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın kıymetli temsilcilerine, geleceğimiz teminatı olan evlatlarımızın yetişmesine yönelik olarak yanımızda olan tüm değerli eğitim gönüllüsü hayırseverlerimize ve velilerimize,  bizlere maddi ve manevi desteği ile dualarını esirgemeyen Bayındır halkımıza ve dostlarımıza şükranlarımı arz ederken, sizlere bundan sonraki çalışma hayatınızda sağlık ve başarı dileklerimi iletiyorum.

 

 

                                                                                                                                                       Özcan KARPUZ

                                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.