İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim Kiraz'ın "Kurban Bayramı" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim Kiraz'ın

Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir.Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde, daha bir muhabbetle kucaklaşıyoruz. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesi olan Kurbanın ve Kurban Bayramının anlamını çok iyi kavramanın çok önemli olduğu aşikardır.

Dostluk ve hoşgörü duygularının kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, mutluluğun milletçe yaşandığı bayram günlerini dost ve akrabalarımız ile birlikte yaşamak, kimsesiz, yaşlı, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. 

Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm eğitim camiamızın ve aziz milletimizin Kurban Bayramını kutlar, bu mübarek bayram günlerinin, milletimizle birlikte tüm İslam âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ederim.

                                                                                                                                          İbrahim KİRAZ

                                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.