İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serdar Ökay ve Şube Müdürü Aykut Çağıran Atatürk İlkokulu'nu Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serdar Ökay ve Şube Müdürü Aykut Çağıran Atatürk İlkokulu'nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_09/02100902_FB_IMG_1630566330499.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serdar Ökay ve Şube Müdürümüz Aykut Çağıran Atatürk İlkokulu'nu Uyum Haftası dolayısıyla ziyaret ettiler.Öğrenci ,Öğretmen ve Velilerimize bilgilendirmelerde bulunduktan sonra 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının başarılı olması temennisinde bulundular.