İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serdar Ökay'ın 2021 LGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serdar Ökay'ın 2021  LGS Mesajı

Salgın döneminin şartları, okullarımızda eskiden olduğu gibi yüz yüze eğitimin olmasına engel olmuşsa da Milli Eğitim Bakanlığımızın öncülüğünde yapılan tüm çalışmalar, öğrencilerimizin bu dönemi mümkün olan en verimli şekilde geçirmeleri üzerine planlanmıştır. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında merkezi sınava girecek 8. Sınıf öğrencilerimiz için süreç ayrı bir hassasiyetle yürütülmüştür. Bütün gayemiz, böylesine zorlu bir dönemde verilen emeklerin karşılığının yapılacak merkezi sınavlarda da hakkıyla alınmasıdır.

Hayatımızın her alanında sınavlarla karşı karşıya olduğumuzun bilinciyle hiçbir şeyin sağlığınızdan, huzurunuzdan ve mutluluğunuzdan daha değerli olmadığını unutmayın. Her biriniz sahip olduğunuz kabiliyetler ve meziyetlerle aziz milletimizin en kıymetli varlığısınız. Gülen gözlerinizdeki ışıltının daim olması aileniz ve öğretmenleriniz için çok önemli.

Bu duygu ve düşüncelerle, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ve velilerimize teşekkür ediyor, Liseye Geçiş Sınavı'na girecek olan 8.sınıf öğrencilerimize başarılar, sınavda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize muvaffakiyetler temenni ediyorum.

  

                                                                                                                                             Serdar ÖKAY

                                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.