İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serdar Ökay'ın "Babalar Günü" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Serdar Ökay'ın

Milletimizin en önemli özelliklerinden biri de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısıdır. Şüphesiz bu güçlü yapının temel direklerinden biri de annelerimizle birlikte babalarımızdır. Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan, her türlü çileye göğüs geren babalar, karşılıksız sevgi ve fedakârlık timsalidir. Çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak özveriyle çaba harcayan babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, babalarımıza karşı sevgi saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir.

Bu duygularla; başta bu mukaddes vatan için canlarını feda eden şehit babalarımız ve şehitlerimizin kıymetli babalarını rahmet ve şükranla anıyor, hayatını evlatlarına, ailesine ve milletine vakfeden babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyorum.

 

  

                                                                                                                                             Serdar ÖKAY

                                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.