İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kemal AYDIN ´ın okul ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kemal AYDIN ´ın okul ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_05144802_12202133_10153639419432295_1173079694_n.jpg)
Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal AYDIN, Fırınlı Ortaokuluna ziyarette bulundu. Sınıflara girerek öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerin çalışmaları ve derslerini yerinde inceleyerek bilgi aldı. Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal AYDIN, başarı dilekleriyle okuldan ayrıldı.