İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Salih Güven Okul/Kurum Müdürleri ile Toplantılar Gerçekleştirdi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Salih Güven Okul/Kurum Müdürleri ile Toplantılar Gerçekleştirdi](/meb_iys_dosyalar/2020_12/28141718_IMG-20201224-WA0009.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Salih Güven başkanlığında şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımı ile 24-25 Aralık 2020 tarihlerinde Sağlık Bakanlığımızın yayınlamış olduğu Yönetici ve Öğretmen Bilgilendirme Rehberinde yer alan Covid-19 önlemleri doğrultusunda önlemler alınarak dört oturum halinde toplantılar gerçekleştirildi.
Toplantılarda birinci dönem yapılan çalışmalar ve ölçme değerlendirme uygulamaları, uzaktan eğitim süreci , ikinci dönem yapılacak çalışmaların planlanması ve yürütülen projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.