İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ’ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

      2018 -2019 eğitim öğretim yılının ilk gününde öğrencilerimizi karşılamanın heyecanı içerisindeyiz.        Bayındır’da 44 okulda 465 öğretmen,  63 idareci ve  6278 öğrencimizle bugün yeni eğitim öğretim yılına başlıyoruz. Uyum haftası çalışmaları içerisinde eğitim ailemize katılan yeni yavrularımıza ve tüm öğrencilerimize de hoş geldiniz diyorum.          
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ’ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

Sevgili Öğrencilerimiz;

   Sizler  bizim geleceğimizsiniz. Öğretmenlerinizden olabildiğince faydalanmalı, bilgi edinmeli,  bununla birlikte insanları sevip saymalı, paylaşmayı bilmeli, arkadaşlık duygularınızı geliştirmeli, topluma yararlı bir birey olmalısınız. Bu değerlere önem vereceğinizi biliyor ve yeni eğitim-öğretim yılında sizlere başarılar diliyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz;

   Saygıdeğer anne babalar; evlatlarınız bize emanettir. Evlatlarınız bizim çocuklarımız olarak huzurlu ve emin bir eğitim ortamında eğitimlerini sürdüreceklerdir. Günümüzde olduğu gibi gelecekte de kendinizden daha çok önemsediğiniz evlatlarınızın kendilerine ve ülkemize faydalı bir insan olarak yetişmeleri için desteğinizi devam ettirmenizi arzu ediyor ve bütün velilerimize yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım;

   Göreviniz kutsal ve zordur. Çünkü çocuklarımızı; kendi kültürünün özü olan millî ve manevî değerlerimiz, inançlarımız ve insanlığın ortak değerlerine göre yetiştiriyorsunuz. Onların ailesi dışında örnek aldığı ilk model sizsiniz. Çocuklarımıza iyi insan ve iyi vatandaş olma noktasında yön verenler de sizlersiniz. Sizlere yürekten inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum.

 

   Bu duygularla 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarı temenni ederim.

 

                                                                                                                                                                                                                 İbrahim KİRAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.