İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ’ın “24 Kasım Öğretmenler Günü” Mesajı

Öncelikle;  gayesi kültürlü, üretken, ahlaklı ve yenilikçi bir nesil yetiştirmek olan bu kutsal mesleği icra etmenin gururu, onuru ve kıvancıyla tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ’ın “24 Kasım Öğretmenler Günü” Mesajı

Topraklarımıza vatan kimliği kazandıran ecdadımızın, bizlere bıraktığı milli birlik şuuruna, asırlardır gerçek anlamını kazandıran, kuşkusuz öğretmenlerimizdir. Onlar, ülkemizin bağımsızlığının ve bütünlüğünün gizli kahramanları ve teminatıdırlar.

Öğretmenler, hayatımızın sahibi olmaktan ziyade sanatkârıdır. Öğretmenlik sevgi işidir, öğrenciyi ilim yolculuğuna götüren ve onun ruhuna sevgiyi nakış nakış  işleyendir.

Ülkemizde insanımızın yarınlarımızın mimarı öğretmenlerimize olan inancı ve desteği tamdır. Öğretmene saygıyı temel alan bir kültürün temsilcileri olarak bizler, onlara olan minnet borcumuzu hiçbir zaman layıkıyla ödemeyeceğimizin farkındayız.

2023 Vizyonu çerçevesinde çok daha ileri adımlar atılacağına gönülden inanıyorum. Bunun için de siz öğretmenlerimizin desteğine ihtiyacımız var.

Bu düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bugünde, öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ederken emekli öğretmenlerimize sağlık, şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

 

     İbrahim KİRAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.