İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ’ın “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ’ın “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı

    Şanlı tarihimize damga vurmuş en önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıldönümünü milletçe büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. 

    Bizler Eğitim camiası olarak; Cumhuriyetimize olan sadakatimizle Türk Milletine emanet edilen Cumhuriyetimizin değerinin farkında, bilincinde ve benimsediği ilkeleri muhafaza ederek O´nu hak ettiği muasır medeniyetler seviyesinin ilerisine taşıma gayreti ve azmi içerisinde sahip çıkarak, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmayı var gücümüzle sürdüreceğiz.

    Bu vesile ile Cumhuriyetin ilan edilişinin 95. yılını idrak ediyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyor, bütün vatandaşlarımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

    Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Cumhuriyetimizin ilelebet payidar olmasını diliyorum.

 

          İbrahim KİRAZ

    İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.