İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ´ın Yıl Sonu Karne Mesajı

Sevgili öğrenciler, değerli öğretmenler, kıymetli veliler,    
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KİRAZ´ın Yıl Sonu Karne Mesajı

Büyük bir coşku ve heyecanla başladığımız 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemini sorunsuz bir şekilde bitirmenin mutluluğunu ve hazzını yaşıyoruz. İlçemizde öğrenim gören 6617 öğrenci, karnesini alarak tatile girecek.

Sevgili Öğrenciler,

Bugün bütün çalışmalarınızın, gayretlerinizin sonucu olarak karne alıyorsunuz. Şüphesiz ki bu karneler sizlerin kişiliğini ölçmüyor. Sadece bir yıllık çalışmalarınızın karşılığında bir değerlendirme cetveli aldınız. İnanıyorum ki eksiklerinizi görüp önümüzdeki yıl daha düzenli daha iştahlı çalışarak arzu ettiğiniz seviyelere ulaşacaksınız

Değerli meslektaşlarım,

 

Görevden öte bir yaşam biçimi olan öğretmenlik anlayışıyla hoşgörülü, sabırlı, özverili ve sevgi dolu yüreğiniz sayesinde yetiştirdiğiniz öğrenciler için ne kadar fedakârca çalıştığınızı biliyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde en büyük pay hiç şüphesiz ki sizlerindir. Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir.

Kıymetli Velilerimiz,

Sizlerin en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı bizlere emanet ettiniz. Onların iyi bir eğitim alması, şahsiyetlerinin şekillenmesi ve iyi bir meslek sahibi olması için büyük özveride bulundunuz.Eğitimin temel taşlarından biri olduğunuzu unutmayınız. Sizler ne kadar bilinçli, anlayışlı yol gösterici, ufuk açıcı olursanız çocuklarımız da o denli başarılı olur Çocuklarımızın başarılarına ortak olduğumuz gibi varsa bir başarısızlıkları onlara da ortak olmalıyız.

Her eğitim öğretim döneminde olduğu gibi bu dönemde de Bayındır´ın eğitimde yükselen ivmesine verdikleri özverili katkıdan dolayı öncelikle Valimiz Sn.Erol AYYILDIZ’a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ömer YAHŞİ’ye,   Kaymakamımız Sn. Mehmet Ali ÖZTÜRK’e, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ediyorum.

Sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

 

İbrahim KİRAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.