İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kültürlerarası Değişim Programı ile Asil Aday Olan Öğrencimiz (AFS)
İlçemiz Ülfet Onart Anadolu Lisesi 9B sınıfı öğrencimiz Bile SAYAN , Okul müdürü Sn. Ali SANLI , Proje Danışman öğretmeni Sn. Ayten DEMİR , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Serdar ÖKAY ı makamında ziyaret ettiler . Öğrencimiz Bilge SAYAN faaliyetlerini ülkemizde TKV ( Türk Kültür Vakfı) aracılığıyla yürüten AFS (American Field Service) Kültürlerararsı Değişim Programına Asil Aday olarak katılmaya ve yurtdışında 10 aylık eğitim almaya hak kazandı. Kendisini ve ailesini başarısından dolayı kutlar , emeği geçen öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ederiz.![Kültürlerarası Değişim Programı ile Asil Aday Olan Öğrencimiz (AFS)](/meb_iys_dosyalar/2023_02/03114659_facebook_1675413595216_7027193944069191271.jpg)