İZMİR
BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orta Öğretim Kurum Müdürleri Toplantısı
28 Kasım günü Orta Öğretim Kurum Müdürleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.![Orta Öğretim Kurum Müdürleri Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_03111412_img_121830626705358.jpeg)
İlçemiz Ülfet Onart Anadolu Lisesinin ev sahipliğinde kahvaltıyla başlayan, Kaymakamımız Sayın Barboros BARAN´ın da katıldığı toplantıda, orta öğretim kurumları müdürleriyle eğitim öğretimi daha nitelikli hale getirmek için alınacak tedbirlerin yanı sıra; YGS - LYS´ye hazırlanan öğrencilerin başarısını arttırmak için düzenlenen kursların değerlendirmesi yapıldı.