İZMİR BAYINDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uyum Haftası Ziyareti

     İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali ÖZTÜRK ve  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KİRAZ uyum haftasında Merkez İsmet İnönü Ortaokulundaki beşinci sınıf öğrencilerinin okul heyecanını paylaştı.    
Uyum Haftası Ziyareti

 Okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul beşinci ve lise hazırlık ile dokuzuncu sınıfa devam edecek öğrenciler için 10-15 Eylül okula uyum haftası devam ediyor.

    Okula uyum haftasında öğrencilerin okul kaygılarını gidermek, onlara okul ortamını sevdirmek, öğrenme ortamını, öğretmenleri ve arkadaşlarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla hafta boyunca çocuk-aile-öğretmen tanışma programları, arkadaşlarla kaynaşma gibi etkinlikler düzenleniyor. 

    Öğrenciler ile sohbet ederek onların okula başlama sevincini paylaşan  İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Öztürk ve  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim KİRAZ öğrencilere başarı dileklerinde bulunduktan sonra okulların devam eden hazırlık çalışmalarıyla ilgili yerinde incelemelerde bulundular.

12-09-201812-09-201812-09-2018

Mithat Paşa Mah. Hükümet Önü Cad. No 1 Bayındır/İZMİR - 0 232 5813793

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.